I. Uruchomienie działalności gospodarczej na terenie Łodzi:

Podstawowa informacja o rodzajach opodatkowania podatkiem dochodowym, podstawowa informacja o podatku VAT, sporządzanie stosownej dokumentacji, dostarczenie dokumentacji do właściwego Urzędu Skarbowego.

Pomoc w założeniu firmy wliczona w cenę usługi

II. Umowy o prowadzenie ksiąg

1. Księga przychodów i rozchodów

2. Ewidencja podatku zryczałtowanego

W wypadku prowadzenie i rozliczania ewidencji VAT, należy do powyższych cen doliczyć 50 zł.

3. Rozliczenia pracowników

4. Księgi handlowe

III. Pozostałe czynności

Współpracujemy z kancelariami adwokackimi i notarialnymi rozszerzając zakres świadczonych usług i zapewniając bezpieczeństwo wszystkim naszym klientom.

Księgowanie dokumentów jest tylko jednym z ważnych zadań biura rachunkowego. Współpraca z klientem rozpoczyna się bardzo często poprzez wybranie odpowiedniej dla niego formy działalności i formy opodatkowania. Po ustaleniu warunków współpracy zadaniem klienta bardzo często, oprócz sytuacji wyjątkowych pozostaje gromadzenie otrzymanych i wystawionych dokumentów księgowych i dostarczanie ich do naszej firmy w umówionym terminie. Oczywiście codziennie służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Sytuacje, które dla klienta są nietypowe, niejednoznaczne i niejednokrotnie trudne do weryfikacji staramy się rozwiązać również kolektywnie angażując wiedzę i umiejętności współpracujących z nami firm prawnych.

W związku z faktem, że odpłatność za nasze usługi określana jest indywidualnie, prosimy o wypełnienie formularza, a my natychmiast się z Państwem skontaktujemy.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAPYTANIA